Elipsiniai treniruokliai Yra 19 prekės(-ių).

Tai puikus treniruoklis, skirtas atlikti kardio tipo treniruotes. Elipsinis treniruoklis Jūsų treniruotes išlaikys įdomias ir motyvuojančias tiek namie, tiek sporto klube. Pirmiausia, rinkdamiesi elipsinį treniruoklį turėtumėte atkreipti dėmesį į elipsinio treniruoklio pratybų programą. Svarbu, kad būtų keli ar net keletas intensyvumo lygių bei skirtingų programų, kad Jums tobulėjant, elipsinis treniruoklis kartu su Jumis žengtų pirmyn ir nereikėtų jo keisti nauju vien todėl, kad dirbti su juo pasidarė per lengva ir neefektyvu. Taip pat, elipsinis treniruoklis suteikia Jums galimybę pasirinkti savo treniruotės tikslą: norimas sudeginti kalorijų kiekis, tam tikras atstumas ar laikas. Labai svarbu atsižvelgti į elipsinio treniruoklio tipą. Yra išskiriami trijų tipų elipsiniai treniruokliai:

  •          Elipsinis treniruoklis su smagračiu priekyje – suteikia daugiau judėjimo laisvės, tinkamesnis aukštesniems asmenims, kurių didelis žingsnis;
  •          Elipsinis treniruoklis su smagračiu viduryje – dažniausiai tokio tipo treniruokliai yra mažesni bei tinkamesni žemesnio ūgio asmenims, kurių žingsnis mažas;
  •          Elipsinis treniruoklis su smagračiu gale – tokio tipo elipsinis treniruoklis labiau inertiškas, o naudojimasis juo daug patogesnis.

Elipsinis treniruoklis ypač tiks asmenims, turintiems antsvorio ar problemų su sąnariais, nes neapkrauna nugaros bei sąnarių taip, kaip bėgant kietu paviršiumi, o elipsinio treniruoklio pedalais atliekami elipsės formos judesiai padės išvengti bet kokios žalos Jūsų kūnui. 

Visiems treniruokliams taikoma 12 mėn. garantija! Radai pigiau? Susisiek, pasakyk kur ir mes padarysime dar pigiau! 

  • Rodyti:
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų