Bėgimo takeliai Yra 12 prekės(-ių).

Bėgimo takelis – puikus treniruoklis padėsiantis Jums sudeginti bene daugiausiai kalorijų. Jei esate tik pradedantysis sportininkas, bėgimo takelis kaip tik Jums – galėsite pasirinkti norimo intensyvumo treniruotę (žingsniuoti ar bėgti) bei įkalnę, kuri sukuria „lipimo/bėgimo į kalną“ pojūtį. Treniruotis su bėgimo takeliu niekada nenusibos – visada galėsite tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų.

Galite rinktis iš dviejų tipų bėgimo takelių:

  •          Elektrinis bėgimo takelis yra jungiamas į elektros lizdą ir belieka nustatyti norimą greitį. Be to dauguma elektrinių bėgimo takelių keičia savo padėtį iš horizontalios į šiek tiek vertikalesnę, tokių būdų gali būti sukuriamas pojūtis, jog „bėgate į kalną“. Taip dar labiau apkraunate savo raumenis ir treniruotė tampa dar efektyvesnė.
  •          Mechaniniai bėgimo takeliai nejungiami į elektros lizdą ir yra išjudinami žmogaus dėka. Tokio bėgimo takelio pliusas tas, jog sudeginate daugiau kalorijų, priversdami jį judėti tik savo pastangomis. Tačiau yra ir minusų – treniruotės efektyvumas jums pavargus iškart sumažėja, kadangi jūs nebegalite greitai bėgti ir takelis sulėtėja.

Bėgimo takelio lygis priklauso nuo variklio galingumo, bėgimo dangos pločio ir maksimalaus bėgiko svorio, kurį bėgimo takelis gali atlaikyti. Renkantis bėgimo takelį reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar yra amortizacija. Amortizacijos sistema sumažina smūginę apkrovą, kenkiančią stuburui ir sąnariams. Taip pat, yra takelių, turinčių automatiškai nustatytas įvairaus intensyvumo treniruočių programas, o tai suteikia įvairumo ir nesukelia nuobodulio. Šiuo treniruokliu galite dirbti ir namuose klausydamiesi muzikos ar žiūrėdami televizorių. 

 

Visiems treniruokliams taikoma 12 mėn. garantija! Radai pigiau? Susisiek, pasakyk kur ir mes padarysime dar pigiau! 

  • Rodyti:
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų