Dviračiai treniruokliai Yra 24 prekės(-ių).

Dviračiai treniruokliai – puikus pasirinkimas mėgstantiems kardio tipo treniruotes. Tiesa, dviračiai treniruokliai yra ypač tinkami norintiems labiau treniruoti kojų raumenis, taip pat jie suteikia mažiausią krūvį sąnariams. Be abejo, dviračius treniruoklius patartina rinktis tiems, kurie turi antsvorio ar skundžiasi kelių sąnarių problemomis, nes sportuojant kūno masė įtakos nedaro, taip, kaip treniruojantis ant bėgimo takelio ar elipsinio treniruoklio.

Kad išvengtumėte kelių apkrovos, būtinai susireguliuokite dviratį pagal savo kūną. Reguliuodami sėdynės aukštį, nusistatykite tiek, kad kojos per kelius būtų vos vos sulenktos. Jei sėdėsite per žemai, keliai bus per daug sulenkti, todėl treniruojantis po kurio laiko pajusite skausmą ir diskomfortą. Taip pat, jei sėdėsite per žemai, Jūsų kojos negalės atlikti pilnų judėsiu, todėl sunaudosite mažiau energijos ir sudeginsite dar mažiau kalorijų.

Treniruotis su dviračiu netaps nuobodu, nes visada galėsite didinti pasipriešinimo lygį ir taip greičiau pasieksite savo tikslą. Atlikdami 30 minučių treniruotę su dviračiu, Jūs sudeginsite apie 250 kalorijų. Dviratis treniruoklis puikiai tiks sportuoti ir namų sąlygomis: jis tylus ir neužima daug vietos. 

Visiems treniruokliams taikoma 12 mėn. garantija! Radai pigiau? Susisiek, pasakyk kur ir mes padarysime dar pigiau! 

  • Rodyti:
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų